Eattus Nedir?

Sağlıklı beslenme ve sosyallik üzerine yepyeni bir sistemle karşınızdayız. Eattus, herkesin kendi evinde yemek davetleri ve etkinlikleri düzenleyebileceği farklı bir online uygulamadır. Dışarıda restaurantlara harcanan paralar ve içeriğinden emin olmadığınız bir davet yerine sağlıklı besinler ve ev ortamında sunabileceğiniz yemek konseptlerimiz ile sosyal bir devrim gerçekleştiriyoruz.
Eattus, profesyonel diyetisyenler ve Masterchef’ler tarafından hazırlanan yemek seçenekleri ile evde kaliteli ve lezzetli yemeğin sosyalleşme adresidir. Diyetisyenlerimizin oluşturduğu menüler; sağlıklı besinler, kilo verme, kilo alma, spor yapanlara özel hazırlanan vb. diyet programlarından oluşur. Ev sahibi olarak yeni bir sosyalleşme kültürü ile tanışacak, yemek davetlerinizi iOS ve Android uygulamalarımız ile sergileyerek kazanca dönüştürebileceksiniz.
Dünyanın farklı mutfak kültürlerine hakim deneyimli ve profesyonel aşçıları ve istenilen yaşam tarzına uygun diyetleri profesyonelce oluşturan deneyimli diyetisyen kadromuz ile sosyalleşme, lezzet ve teknoloji bir araya geliyor. Eattus, ihtiyaçlara yönelik temel etkinlik, yemek daveti, yemek servisi, misafir ol, gel al ve evde yemek konseptleri sayesinde yemek keyfini zirveye taşıyan hizmetleri ile herkese hitap ediyor.

Evde yemek yaparak para kazan!


Ev sahipliği yapmak isteyen eattus kullanıcıları, sistem üzerinden başvuruda bulunarak, ekibimiz tarafından maksimum 1 haftalık değerlendirme süreci sonunda olumlu olması halinde ; eattus üzerinden etkinlik oluşturabilir, yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayarak hem sosyalleşme hem de farklı bir deneyim yaşama imkanı bulabilmektedir. Eattus Ev Restaurantı sahipleri, akıllı telefon uygulamaları (iOS ve Android) ile kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığı sayesinde hem kazanç sağlayabilecek hem de sosyalleşme deneyimini dijital mecraya taşıyabilecekler.

Ev Restaurantı Konsepti ve Komşularınla Sosyalleş


Aynı sitede, aynı apartmanda ya da aynı mahalle içinde komşularınız için bir ev restaurantı olabilirsiniz. Bu konseptle; spor yapan, sağlıklı beslenmek isteyen, kilo vermek isteyen, kilo almak isteyen ya da yeni insanlarla tanışma fırsatını kaçırmak istemeyen herkese ev sahipliği yapabileceksiniz
Eattus sayesinde; profesyonel diyetisyenler eşliğinde komşularınızın sizin için hazırlayacağı, sağlıklı ev yemeklerini rahatça satın alabilirsiniz. Ev sıcaklığında sosyalleşme ve lezzet deneyimini, yeni insanlarla tanışma fırsatına dönüştürebilir, kaliteli yemek ve harika ambiyans eşliğinde unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz.

Misafir Ol


Eattus, ev sahiplerinin sunduğu menü ve etkinlik bölümleri üzerinde misafir ol seçeneği ile misafirleri ve ev sahiplerini bir araya getiriyor. Kullanıcılar eattus sayesinde; evde yemek etkinliği yayınlayan ev sahiplerine misafir olabilir, kendilerine uygun menüleri seçebilir ve kaç kişi katılacaklarını (kadın, erkek, evli, çift, vb.) belirtebilirler. Ayrıca misafir olacak kullanıcı, ev sahibinin profilini, konuştuğu dili ve yaşını görebilir.
Eattus, yeni insanlarla tanışma fırsatı yaratan, farklı kültürlerden birçok insanı bir araya getiren, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekleri ile sosyalleşme imkanı sağlayan günümüzün en farklı uygulamalarının başında gelmektedir.

Yemek Servisi


Eattus, sunduğu farklı hizmetler ve farklı özellikleriyle kullanıcılara; kaliteli ve lezzetli yemek, sosyallik ve yeni insanlarla tanışma fırsatı sunmaktadır. Kullanıcılar, ev sahibi kullanıcıların yaptıkları yemekleri eattus üzerinden görebilir, isterlerse kendi evlerine kadar yemek servisi hizmetinden yararlanabilirler.

Gel Al


Eattus, içeriğinde barındırdığı yenilikçi yemek sistemi ile kullanıcılarına birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Sunulan birçok hizmet içerisinde bulunan gel al hizmeti; kullanıcıların uygulama üzerinden seçecekleri ev sahibinden, istedikleri yemekleri sipariş ederek ev sahibinin belirteceği zaman aralığında, ev sahibinin kapısından kolayca alabilecekleri bir hizmettir.
İşyerinde akşam ile ilgili bir yemek planınız bulunmuyor ve bunun sağlıklı olması gerektiği hissine kapılıyorsanız bu özellik tam size göre! Eattus iOS ve Android uygulamaları üzerinden ev sahibinizi seçerek gel al özelliği ile yemeğinizi alabilir, lezzetli ve sağlıklı bir akşam yemeğini, kaliteli ve lezzetli seçenekler eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Etkinlik


Ev sahipleri, bahçede yemek, teknede yemek, maç gecesi, vb. birçok etkinlik düzenleyebilirler. Bu etkinliklere katılmak için tek yapmanız gereken; eattus uygulaması üzerinden dilediğiniz etkinliğe kaydınızı yapmak ve kaydınızı yaparken arzu ettiğiniz menüyü seçmek! İşte bu kadar basit! Eattus ile sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma fırsatı sizleri bekliyor!

Aşçılık Kursları


Eattus’ın içeriğinde sunulan onlarca hizmetten birisi olan aşçılık kursları, kullanıcıların; profesyonel, deneyimli ve sertifika sahibi olan ev sahiplerinden yemek üzerine alabilecekleri eğitimleri kapsamaktadır. Konusunda deneyimli ve aşçılık geçmişi olan birçok ev sahibinden dilerlerse kendi evlerinde veya özel mekanlarda aşçılık eğitimi alınabilmektedir. Bu kurslar; yemek, pasta, tatlı ve içecek üzerine alınabilecek profesyonel eğitimleri kapsamaktadır.